Szanowni Absolwenci,

zapraszamy na odnowienie misji katechistów, która odbędzie się 2-go grudnia o godz. 10.00 w poznańskiej katedrze. 

Za rok odnowienie misji będzie 07 grudnia 2024.

Podbijanie legitymacji na kolejny rok podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się w uli  Abp Baraniaka, tył kurii.  TRZEBA PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ LEGITYMACJĘ ORAZ AKTUALNY DOKUMENT Z PROŚBĄ PROBOSZCZA O PONOWIENIE MISJI. Podobnie legitymacje i dokumenty innych osób, których nie będzie.

Osoby chętne do pomocy przy wydawaniu przedłużeń proszę o kontakt.

 

 

Z radością zawiadamiamy, że ks. Jacek Hadryś - Dyrektor Szkoły Katechistów Archidiecezji Poznańskiej, odebrał 12 września 2023 r. z rąk prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja Dudy, tytuł profesora zwyczajnego nauk teologicznych. Serdecznie Księdzu Profesorowi gratulujemy!

179 MB1 2468

 

 

 

 

FORMACJA STAŁA ABSOLWENTÓW

Daty zjazdów: 23. 09. / 21.10 / 04. 11. 2023 r. godz. 10.00 - 16.15.

Miejsce: Katolicka Szkoła Podstawowa im. Satnisława Kostki ul. Głogowska 92, Poznań

Kwestionariusz zapisu (proszę kliknąć na link)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo

Duchowe dziedzictwo Prymasa Wyszyńskiego  jest pojęciem niezwykle szerokim. Można powiedzieć, że całe Jego życie, posługa, nauczanie, postawa wobec zła systemu totalitarnego, to duchowe dziedzictwo, z którego stale możemy czerpać, a jego głównymi filarami są:   wiara, miłość, nadzieja i praca.

Zapraszam do obejrzenia na naszym kanale Civitas Christiana Poznań Youtube   rozmowy z ks. prof. dr hab. Jackiem Hadrysiem z Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu - Refleksje nad duchowym dziedzictwem Bł.  Prymasa Stefana Wyszyńskiego w ramach naszego cyklu spotkań pod wspólnym tytułem Świat myśli Prymasa Wyszyńskiego. O czym jeszcze warto powiedzieć?

 

Poniżej link do nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=Ea0nrYVHHEo

__________________________________________

                           

Zachęcamy do przesyłania informacji i pomysłów o możliwościach głoszenia katechez i ewangelizowania dorosłych podczas trwających ograniczeń z powodu koronawirusa. Warto pamiętać, że powołanie na katechistę nie oznacza jedynie otrzymania misji do głoszenia katechez dla dorosłych przed chrztem, I komunią świętą czy bierzmowaniem, ale na wszelkie sposoby i możliwości, również z wykorzystaniem najnowszych możliwości technicznych.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć, krótkich świadectw w formie pisanej lub krótkich filmików nagranych telefonem, które zostaną wykorzystane przy organizacji obchodów 10-lecia Szkoły Katechistów, które odbędą się 5 grudnia.

____________________

W celu umównienia spotkania w ramach pracy SEKRETARIATU
uprzejmie proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny: +48 601 865 710

____________________

W celu uzyskania dostępu do materiałów i newsletter'a należy zapisać się i uzyskać aprobatę Administratora.

Ścieżka dostępowa: "www.katecheza.pl" - "Materiały" - "Załóż swoje konto". Zapraszamy!

____________________

ADRES KONTAKTOWY SZKOŁY KATECHISTÓW: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: kwestionariusz katechisty.

____________________

Numer konta Archidiecezja Poznańska 09 1090 1362 0000 0001 0553 9706.