Posłani by głosić...

Hasło

 

UWAGA ABSOLWENCI!

W związku z obostrzeniami, co do liczby osób uczestniczących w wykładach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, zajęcia w ramach formacji stałej (blok jesienny) odbędą się WYŁĄCZNIE w formie zdalnej w dniu 13.11.2021 r 

Plan I LINKI do zajęć zostały zamieszczone w zakładce Materiały >>> Absolwenci.

 

DATY ZJAZDÓW WSZYSTKICH ROCZNIKÓW W ROKU 2021/2022

PLAN ROCZNIK 2020/2021

DATY ZJAZDÓW KANDYDATÓW NA KATECHISTÓW - POZNAŃ rocznik 2021/2022

Stacjonarne zajęcia rocznika 2021/2022 odbywają się w parafii Nawiedzenia NMP w Poznaniu-Rataje.

 * w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną mogą zajść nieznaczne zmiany w planie

 

Objaśnienia skrótów zawartych w planach zajęć i adresy do prowadzacych:

TDTeologia duchowości – ks. prof. Jacek Hadryś – Dyrektor Szkoły Katechistów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

TPTeologia pastoralna – ks. dr hab. Franciszek Jabłoński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

FDMFormacja dogmatyczno-moralna – ks. dr Adam Sikora (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

FDBFormacja dogmatyczno-biblijna – ks. dr Jacek Zjawin (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

PCD Psychologia człowieka dorosłego – dr Anna Wieradzka-Pilarczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

WARSZTATY KATECHETYCZNO-PASTORALNE – dr Joanna Staniś-Rzepka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

WYMAGANIA KONIECZNE DO OTRZYMANIA I PRZEDŁUŻENIA MISJI W ROKU 2021/2022